Naujienos

Lankėmės Alytaus šeimos krizių centre

Lapkričio 25 d. IId ir IIIe klasių atstovai su auklėtojomis Rima Bartkiene ir Danute Sasnauskiene lankėsi Alytaus šeimos krizių centre.

Prieš tai visą mėnesį etikos mokytoja metodininkė D. Sasnauskienė kvietė gimnazijos bendruomenę paaukoti nereikalingų indų šio centro globojamoms šeimoms.

Džiaugiamės, kad dovanotojų buvo gausus būrys, tad ketvirtadienio popietę vos sutalpinę paaukotų namų apyvokos daiktų dėžes į automobilį pajudėjome Putinų mikrorajono link. Mus pasitikusi Alytaus miesto socialinių paslaugų centro vadovė Eglė Teresevičienė nuoširdžiai padėkojo už dovanas, papasakojo, kur jos atsidurs. Pasirodo, centro globojami žmonės ne visada turi būtiniausių daiktų, tad socialiniai darbuotojai aprūpina juos ne tik indais, drabužiais. Keliaujama ir į daiktų mainų punktą „Mainukas“, žmonės mokomi ne tik gauti, bet ir atiduoti nereikalingus daiktus, kurie gali praversti kitiems.

Direktorė papasakojo apie centro veiklą, pakvietė gimnazistus atvykti savanoriauti. Džiaugiamės, kad mūsų atliktas darbas prasmingas.

D. Sasnauskienė, R. Bartkienė.

Image