Naujienos

„Dzūkų pitcho 2021“ nugalėtojai – rekordus generuojanti bendrovė

„Kuo anksčiau pradedi, kuo daugiau įdedi darbo ir dar turi gerą mokytoją, tuo lengviau gyvenime viską pasieki. Viskas prasideda nuo vaikiškų žaidimų, simuliacijų ir galiausiai virsta tikru gyvenimu ir tikra sėkme“,

– tokiais žodžiais regiono verslumo renginį atidarė Lietuvos Junior Achievement Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas, pasidžiaugęs ir tuo, kad Junior Achievement Dzūkijos regionas yra vienas stipriausių ir versliausių Lietuvoje. Pasak jo, šio pasiekimo nebūtų be tam atsidavusių mokytojų ir jaunųjų bendrovių kūrėjų kūrybiškumo ir iniciatyvumo.

„Dzūkų pitcho 2021“ nugalėtojais išrinkti šių metų „Dzūkijos regiono jaunųjų bendrovių expo 2021“ geriausia Dzūkijos regiono bendrove tituluota, keturių Alytaus jotvingių gimnazistų prieš metus įkurta jaunoji bendrovė „Armelano“. Jos įkūrėjų mokytojas – Donatas Vasiliauskas.

Geriausiu gamybiniu sprendimu pripažinta Alytaus Jotvingių gimnazijos jaunosios bendrovės „Gift Kings“ idėja pagaminti dovanų dėžutes su specialiai įvairioms progoms pritaikytu turiniu – iš jaukių smulkmenėlių bei saldėsių. Mokytoja Virginija Klusevičienė.

Panaudota dzukijosveidas.lt informacija ir nuotraukos.

Daugiau skaitykite čia

Image