Naujienos

Tarptautiniame eTwinning projekte „Kaleidoscope of our Lives“.

Nuo šių mokslo metų pradžios If klasės mokiniai kartu su partneriais iš Ispanijos, Italijos, Turkijos, Rumunijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Kroatijos dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Kaleidoscope of our Lives“.

Šio projekto metu mokiniai kiekvieną mėnesį aptars skirtingas temas, tokias kaip šalių tradicijos ir papročiai, aplinkosauga, globalinis atšilimas, fotografija, literatūra, filmai ir atliks su jomis susijusias užduotis. Per pirmuosius projekto mėnesius mokiniai sukūrė video apie savo šalį, miestą, mokyklą, kūrė projekto logotipą bei plakatą, dalyvavo pirmajame mokytojų ir mokinių susitikime Zoom platformoje, kurio metu prisistatė, papasakojo apie save ir Kahoot programėlės pagalba pasitikrino ką žino apie projekte dalyvaujančias šalis.

Tikimės, jog dalyvavimas šiame eTwinning tarptautiniame projekte mokiniams bus naudinga patirtis bei puiki galimybė pažinti skirtingas kultūras ir patobulinti anglų kalbos įgūdžius.

Anglų kalbos mokytoja Erika Balynienė.

Image