Naujienos

Mokytojų dienos šventė Jotvingių gimnazijoje

 Raudonu kilimu ir auksinių lapų taku rytą atėjusiems gimnazijos mokytojams mokinių tarybos atstovai padovanojo po raudoną rožę ir pakvietė į šventinį koncertą.

Susirinkusius aktų salėje mokytojus sveikino gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas, tradiciškai savo žodžius palydėdamas daina apie rudenį.

Alytaus miesto mero ir savivaldybės švietimo skyriaus padėkos raštus gimnazijos administracija įteikė geriausiems Jotvingių gimnazijos pedagogams. Mokinių taryba padovanojo vaizdo pasakojimą apie mokytojus, kurie pasirinko šią sunkią, bet įdomią profesiją. Išklausėme šmaikščių lietuvių kalbos mokytojos Rimos Bartkienės, nuoširdžių  technologijų mokytojos Laimutės Krisiulevičienės ir biologijos mokytojos Rasos Zubrickienės minčių. Visos mokytojos didžiuojasi tapusios mokytojomis.

Gera buvo klausytis buvusių Jotvingių gimnazijos mokinių linkėjimų ir Danielės Svinkūnaitės bei Smiltės Baubonytės atliekamų dainų. Gustė Balnanosytė ir Gabrielius Jonynas – linksmi ir talentingi renginio vedėjai palaikė iškilmingą nuotaiką, dovanojo šypsenas ir linkėjo, kad mokytojai džiaugtųsi bendraudami su mokiniais kiekvieną dieną. Abiturientai profesinės dienos proga padovanojo mokytojams skanų desertą.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Baliukonytė.

Image