Naujienos

Verslumo ugdymo Hakatone

Gimnazijos pirmokai dalyvavo verslumo ugdymo "Hakatone", kurį vedė UAB „Choco group“ direktorius Vytautas Stankevičius, Projektų vadybos centro vadovas.
Tai buvo įvadinė diena ir užsiėmimas su svečiu, kurio metu mokiniai žengė pirmuosius žingsnius prieš pradedant kurti jaunąsias bendroves. Svečias su mokiniais kūrė produktus, kuriuos jie vėliau galės vystyti dalyvaudami Junior Achievement projekte. Jame dalyvauja ir minėtoji grupė. Ji skatina mokinius imtis verslo ir suprasti, kad verslas gali būti paprastas.
Mokiniai kūrė labai skirtingus projektus – kas ką sugalvojo. Viena grupė kūrė kremą, kita – personalizuotą šokoladą, sprendė problemą, kaip pratęsti drabužio gyvavimo laiką, kad žmonės neišmestų savo atsibodusių rūbų, bet atėję pas jaunuosius verslininkus galėtų drabužius atnaujinti tam tikrais atributais, ir rūbas toliau būtų nešiojamas kaip naujas.
Vėliau per ekonomikos pamokas mokiniai toliau vystys projektines idėjas, ir visa tai turėtų tapti realiu verslu.

 
Image