Naujienos

Europos sporto savaitėje

#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2021— vėl Jotvingių gimnazijoje! Ir nesvarbu, kad dalis mokinių saviizoliacijoje ir neturime galimybių judėti kaip anksčiau, tradicijas mes tęsiame!
Europos sporto savaitė – tai jau septintus metus Europos Komisijos vykdoma iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Dalyvaujame, nes siekiame stiprinti savo fizinę sveikatą taikant populiarią, patrauklią judėjimo formą – šokį ir paskatinti įsitraukti ne tik mokyklos draugus, bet ir šeimos narius! Projekto nacionaliniai koordinatoriai Lietuvoje - Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, organizatoriai - Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ ir asociacija Geros savijautos klubas “Būk aktyvus“. Kaip ir kasmet, prie iniciatyvos prisijungiame ir mes, Alytaus Jotvingių gimnazijos I-IV -tų gimnazijos klasių mokinės ir mokytoja Daiva Dunčikienė.
Judėkime sveikatos labui!

 

 
Image