Europos kalbų margumyne

Rugsėjo 26-oji - Europos kalbų diena - šiemet minima 20 kartą. Šią dieną smagiai paminėjo ir mūsų gimnazija.
Vadovaudamiesi STEAM koncepcija, pamėginome suderinti kalbą ir ekologiją. Oro sąlygos neleido mums pasidžiaugti rudenine gamta, todėl konkursas `„Language Ecology`` vyko klasėse trečios pamokos metu. Mokiniai, pasiskirstę į komandas, atliko įdomias užduotis: vertė žodžius į užsienio kalbas, sakė greitakalbes, kūrė plakatus. Įvairia technika sukurti mokinių darbai eksponuojami I-jo aukšto fojė.
Pirmadienį puikiais prizais, kuriuos įteikė gimnazijos direktorius, buvo apdovanotos penkios komandos: ``Eco pickles``(2c), ``Keturi muškietininkai`` (2e), ``Team 2``(2e), ``Cunamis``(2c) ir ``Molodcy``.
Edita Baciuškienė.