Naujienos

Jotvingiečiai dviračių žygyje

Aktyvi, sportiška Jotvingių gimnazijos bendruomenė kasmet dalyvauja rugsėjo 16–22 dienomis vykstančiuose Europos judumo savaitės renginiuose.
2021 m. Europos judumo savaitės tema - „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Šiemet tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją.
Rugsėjo 22-ąją - Tarptautinę dieną be automobilio šaunus gimnazijos bendruomenės dviratininkų būrys ne tik prisidėjo prie švarios aplinkos saugojimo, bet ir aplankė Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklą. Susipažinę su senovine „amerikoniška“ mokykla, pasiklausę įdomių gidės pasakojimų, pasėdėję autentiškoje klasėje, pasišildę garuojančia arbata, visi grįžo į savo mokyklą – Jotvingių gimnaziją.
Visų dviračių žygio dalyvių laukė Jotvingių gimnazijos direktoriaus padėkos ir Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlės.

 
Image