Naujienos

Tęsiame esamas ir kuriame naujas galimybes mokiniams ugdytis

Jotvingių gimnazijos STEAM mokytojų ir vadovų komanda ruošiasi naujiems mokslo metams!
Tęsiame esamas ir kuriame naujas galimybes mokiniams ugdytis XXI a. kompetencijas, renkantis įvairias ugdymo integracijas ir mokantis visų dalykų integruotose pamokose ir veiklose, dalyvaujant projektuose ir klasės veiklose. Neįsivaizduojame gimnazijos be gamtamokslinės ekspedicijos, o pastaruoju metu ir „Mėlynosios mokyklos” aukščiausio lygio programavimo įgūdžių tobulinimo užsiėmimuose Vilnius Tech klasių veiklos laboratorijose fizikos ir biologijos srityse. „Ateities inžinerijos” genijai toliau kurs skaitmeninius produktus biomedicinos ir mechanikos srityse. Naujas integruotas modulių dalykas „Verslumas ir IT sprendimai” burs gimnazistus, norinčius išbandyti save netikėtų produktų kūrime, reikalingų mūsų visuomenei šiuo laikotarpiu bei mokytis parduoti savo idėjas. Dar viena unikali idėja – „Kastytis ir Jūratė” – vis dar paslaptingas projektas: nuo 3D spausdintuvo iki spektaklio premjeros Lėlių teatre.
Spalio mėnesį tobulėsime kartu su Erasmus +! 11 mokytojų ir vadovų tobulins kompetencijas ir dalinsis patirtimi STEAM srityje Italijoje, Kroatijoje, Estijoje ir Ispanijoje. Vis dar laukiame, kad ir Erasmus+ projektas „Code your future“ mokiniams bus ne tik virtualus, bet ir realus 5 Europos šalyse. Laukiame Alytaus kolegijoje atidaromo STEAM atviros prieigos centro, kuris suteiks daugiau galimybių mūsų miesto ir gimnazijos mokiniams bei mokytojams.
#AJG atidarė ir jau turi 10 šiuolaikiškai įrengtų kabinetų ir erdvių – tikras STEAM centras!
Daug laiko ir jėgų skiriame tam, kad būtume šiuolaikiška mokykla, esame drąsūs kitokiam požiūriui, iniciatyvoms, bendradarbiavimui ir naujovėms.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Romanovienė.

 
Image