Apdovanoti rašinio ir fotografijų konkurso laimėtojai

Birželio 19 d. Jaunimo parke vykusio renginio metu Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė pasveikino Alytaus ir Ročesterio (JAV) susigiminiavusių miestų komiteto skelbto rašinių ir fotografijų konkurso nugalėtojus.

Šių metų gegužės mėnesį Alytaus ir Ročesterio susigiminiavusių miestų komitetas pakvietė keturių Alytaus miesto gimnazijų mokinius dalyvauti rašinio ir fotografijų konkursuose. Gimnazistai buvo kviečiami rašinyje pasidalinti mintimis apie įkvėpimo paieškas pandemijos metu.

Jaunimo parke vykusio renginio metu piniginiai prizai skirti Jotvingių gimnazijos mokiniams - pirmosios vietos laimėtojai Gintautei Bubnelytei, antrosios vietos laimėtojai Simonai Nedzinskaitei ir trečiosios vietos laimėtojui Simui Rimašauskui.

Renginio metu piniginiais prizais taip pat apdovanoti fotografijų konkurso laimėtojai, tarp jų - Jotvingių gimnazijos mokinė Augustė Pigagaitė, konkurse pelniusi pirmąją vietą. Padėkota mokinius ruošusiems mokytojams.

I vietos laimėtojos Gintautės Bubnelytės rašinys
II vietos laimėtojos Simonos Nedzinskaitės rašinys
III vietos laimėtojo Simo Rimašausko rašinys.

Panaudota Alytaus miesto savivaldybės informacija ir nuotraukos.