Apie jaunųjų bendrovių sėkmę

Birželio 9 d. Klaipėdos kultūros parko patalpose vyko Jaunųjų bendrovių EXPO.

Joje dalyvavo dvi gimnazijos bendrovės - „Armelano“ ir „Karkyra“.

Sveikiname „Armelano“ komandos narius: Armandą Stepanavičių, Melitą Zavestauskaitę, Laurą Miglinaitę ir Nojų Nedzinską. Jų kuriami išskirtinio dizaino krepšeliai sužavėjo visus! Jie laimėjo nominaciją už didžiausią parduotų produktų skaičių.

Sveikiname „Karkyra“ merginas: Gabrielę Gudaitytę, Kamilę Gavėnaitę ir Eliją Kontautaitę. Jos pristatė savo produktą - „Scrunchie pocket” gumytes ir pelnė Geriausios idėjos apdovanojimą. Taip pat mažųjų komisijos narių buvo įvertintos kaip pati įdomiausia ir geriausia bendrovė! Visi bendrovių nariai šiltai bendravo tarpusavyje ir su komisijos nariais, pardavinėjo savo produktus ir smagiai leido laiką. Mokiniai dėkoja savo mokytojui, gimnazijos direktoriui Donatui Vasiliauskui už pagalbą ir patarimus, už puikią galimybę realiai išbandyti jėgas!

Neseniai bendrovė gavo didelį užsakymą.

Dalijamės ARMELANO bendrovės žinute:

„Tai mūsų didžiausias užsakymas per visą veiklą. Tai net 40 krepšelių, kurie keliauja El-toro as picerijai, įsikūrusiai Norvegijoje! Tokį kiekį krepšelių teko gaminti net 2 dienas, o nuotraukoje pavaizduota krepšelių krūvelė yra tik pusė šio užsakymo“.

Gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas: „Didžiuojuosi savo mokiniais! Atkaklus komandinis darbas, lyderystė ir tikslo siekimas - receptas, garantuojantis sėkmę! Kviečiu visus gimnazistus kitais mokslo metais jungtis prie mūsų verslo klubo Alytaus Jotvingių gimnazijoje!!!“