STEM atradimų kampanijos veiklos

Alytaus Jotvingių gimnazijos mokiniai ir mokytojos kovo - birželio mėn. bendravo su Scientix,

Europos gamtos mokslų švietimo bendruomene ir dalyvavo 2021 m. STEM atradimų kampanijos organizuojamose veiklose - siekė tapti Europos mėlynąja mokykla ir  įsitraukti į Europos komisijos iniciatyva sukurtą Europos mėlynųjų mokyklų tinklą.  Alytaus Jotvingių gimnazijai  birželio mėnesį suteiktas  Europos mėlynosios  mokyklos  vardas Blue School Members | Maritime Forum (europa.eu) ir mūsų gimnazija įtraukta į Europos mėlynųjų mokyklų tinklą.  Projektinė veikla bus tęsiama bendradarbiaujant su partneriais nuo rugsėjo mėnesio. Europos Komisija ragina mokyklas tapti „mėlynosiomis“ ir tapti vandenyno ir jūrų pokyčių bei tvarumo agentais.

Dalyviai: I-II klasių mokiniai, mokytojos Irena Ribinskienė, Lina Petraškienė, Lina Rutkauskaitė, Lina Bieliauskienė ir Laimutė Krisiulevičienė.