Alytaus-Ročesterio susigiminiavusių miestų komiteto rašinių ir foto konkurso nugalėtojai

Sveikiname gimnazistus: Augustę Pigagaitę, Simoną Nedzinskaitę, Simą Rimašauską, Gintautę Bubnelytę ir Gabiją Vaitkevičiūtę, laimėjusius visas prizines vietas ir padėką!

Jolanda Chesonis: „Viso Alytaus-Ročesterio susigiminiavusių miestų komiteto vardu, labai dėkojame Jums už Jūsų mokiniu dalyvavimą mūsų komiteto rašinių ir nuotraukų konkurse. Visi rašiniai buvo nuostabūs. Mums labai patiko skaityti, labai sujaudino, ir buvo ypatingai sunku parinkti laimėtojus. Taip pat, nuotrauka žavinga. Tikimės, kad mokiniams patiko ir labai norėtumėm pakartoti kitais metais.“

Premijos yra skiriamos trims rašinių laimėtojams 300 EUR; 200 EUR; 100 EUR ir foto konkurso laimėtojai – 100 eur ir bus įteiktos per Alytaus miesto dienas, pagarsinta Alytaus medijose.

Sveikiname ir labai džiaugiamės šiomis pergalėmis, bendradarbiavimu ir Jotvingių gimnazijos vardo garsinimu Jave lietuvių bendruomenėje. Dėkojame mokytojoms Laimutei Stankevičienei, Jūratei Muliuolienei, Agnei Jenčiūtei, Ingridai Vilkinienei ir Vitai Jurčienei  už rūpestį, pagalbą ir mokinių paskatinimą!