TUC

Lietuvos laisvės diena

Keturioliktą kartą Lietuvoje organizuojama pilietine iniciatyva ,,ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“. Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pakvietė švietimo įstaigas, valstybės institucijas ir organizacijas bei visus geros valios žmones paminėti prieš 30 metų pasiektą pilietinę pergalę, apgintą Lietuvos laisvę. Iniciatyvos simbolis – žvakė.

Ji simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Tolerancijos ugdymo centras (TUC) Jotvingių bendruomenę pakvietė prisijungti prie šios pilietinės iniciatyvos. Šiandien Jotvingių gimnazijos mokiniai, mokytojai savo namuose 8.00 val. dešimčiai minučių uždegs atminimo žvakutes, prisimins 1991 metų sausio įvykius, pagerbs Sausio 13-osios aukas. Bendruomenei pristatome integruotą dailės, etikos, istorijos pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija” IIf, I-III kl. mokinių darbų video. Pilietinės iniciatyvos koordinatorė, idėjos autorė etikos mokytoja Danutė Sasnauskienė. Iniciatyvinė grupė: istorijos mokytoja Laimutė Arlauskaitė, dailės mokytoja Dalia Vėžienė, video – Juta Lukoševičiūtė (IIf klasė).

LAIMĖJOME. NEUŽMIRŠTAME. ESAME DĖKINGI. SUSITELKIME IR ŠIANDIEN.

Mokytojos Laimutė Arlauskaitė, Danutė Sasnauskienė, Dalia Vėžienė.