MEPA

Diskusijoje su Europos parlamento pirmininke Roberta Metsola

Diskusijoje su Europos parlamento pirmininke Roberta Metsola

Sausio 12-osios popietę Alytaus Jotvingių gimnazijos MEPA komanda kartu bendraminčiais

iš projekto ,,Go Europe green with EPAS“ praleido ISM Ekonomikos ir vadybos universitete, kur dalyvavo diskusijoje su Europos Parlamento pirmininke Roberta Metsola ,,Jaunimui priklauso ateities Europa - kokią ją kursime?”. Europos Parlamento pirmininkė sulaukė daug klausimų apie 16-mečių žmonių balsavimo teisę, kitų šalių integraciją, Europos Parlamento veiklą, klimato atšilimo problemą ir kt. R. Metsola taip pat buvo paklausta apie savo pačios kandidatūrą šių metų Europos Parlamento rinkimuose – iš atsakymo aišku, kad ten ją tikrai pamatysime. Komanda grįžo atgal pilna įspūdžių ir sužinojusi daugiau iš pačios Europos Parlamento pirmininkės įvairiais politiniais klausimais.

Projektas finansuojamas ES lėšomis.

Gustė Mikalonytė

Jaunoji žurnalistė


Spausdinti  
Image