MEPA

Diskusija „Buvimas MEPA komandos nariu – džiaugsmai ir vargai“

Diskusija „Buvimas MEPA komandos nariu – džiaugsmai ir vargai“

Europos dienos savaitę užbaigė Jotvingių gimnazijos MEPA komandos susitikimas su Daugų Vlado Mirono gimnazijos MEPA ambasadoriais.

Jaunesniųjų ambasadorių draugystė užsimezgė kelionės į Europos parlamentą metu. Susitikimo metu mokiniai organizavo interaktyvias viktorinas vieni kitiems apie savo gimnazijas ir miestus. Vėliau kartu su savo vyresniosiomis ambasadorėmis dalyvavo diskusijoje „Buvimas MEPA komandos nariu – džiaugsmai ir vargai“. Diskusijos dalyviai džiaugėsi galimybe tobulėti ir augti, sustiprinti gebėjimus, pavyzdžiui, nugalėti viešo kalbėjimo baimę, auginti savo lyderystę. Kai kurie mokiniai pasidalino mintimis, kad buvimas jaunesniuoju MEPA ambasadoriumi turėjo įtaką jų tolimesnio profesinio kelio pasirinkimui. Diskusijos dalyviai neįvardino daug trūkumų esant MEPA nariu, paminėjo tik tai, kad idėjų galvose sukasi labai daug, o jas visas įgyvendinti kartais tiesiog pritrūksta laiko. Jaunieji MEPA ambasadoriai akcentavo, kad visada įdomu išgirsti kitų patirtis, nuotykius, įspūdžius iš jų MEPA veiklos. Taip pat lavinti savo komunikabilumo įgūdžius ir plėsti pažinčių ratą.

MEPA komandos informacija

 


Spausdinti  
Image