MEPA

Susitikimas su EK atstovybės Lietuvoje vertimo ir kalbos reikalų koordinatore

Susitikimas su EK atstovybės Lietuvoje vertimo ir kalbos reikalų koordinatore

Europos kalbų dienos minėjimą Jotvingių gimnazijoje užbaigė susitikimas

su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vertimo ir kalbos reikalų koordinatore Egle Žilinskaite. Viešnia papasakojo apie Europos komisiją, apie vertimų direktorato veiklą ir savo profesiją. E. Žilinskaitė mokinius ragino mokytis kalbų, kas padeda ne tik susiras draugų, bet ir padidina darbo galimybes. Protingos vertimo mašinos gali palengvinti ir paspartinti vertėjų darbą, tačiau jų pateiktą tekstą vertėjai turi atidžiai patikrinti ir suredaguoti, taigi, koks bus galutinis vertimas – sprendžia žmogus. Taigi vertėjo profesija visada bus reikalinga. Susitikimo pabaigoje vyko trumpa viktorina, kurio metu mokiniai, teisingai atsaukę į klausimus, gavo simbolines dovanėles.

Abiturientų susitikimą kartu su  Europe Direct Alytus organizavo Virginija Svinkūnienė, Lina Petraškienė, Agnė Jenčiūtė ir Brigita Ivoškienė.


Spausdinti  
Image