MEPA

Europos dieną Alytaus gimnazijų MEPA komandos suvienijo pajėgas

Europos dieną Alytaus gimnazijų MEPA komandos suvienijo pajėgas

Alytaus miesto gimnazistai Europos dieną paminėjo kartu:

Jotvingių, Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų ir šv. Benedikto gimnazijų mokiniai dalyvavo protmūšyje ,,Pažink Europos sąjungą“, kuris vyko Jotvingių gimnazijos bibliotekos skaitykloje.

Bibliotekininkės Lina Motiekienė ir Vilija Draginytė taip pat pasirūpino ES leidinių paroda ir protmūšio akimirkų užfiksavimu. 

Renginyje dalyvavo 7 komandos, kurios atstovavo visas keturias gimnazijas. Su Europos diena dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas ir MEPA Jotvingiai globėja direktoriaus pavaduotoja Renata Romanovienė. Užduotis paruošė ir protmūšį vedė jaunesnieji MEPA ambasadoriai iš Jotvingių, Putinų ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijų, vyresniosios ambasadorės – mokytojos buvo komisijoje, kuri pagelbėjo išsiaiškinti kas gi geriausiai žino Europos sąjungos istoriją, institucijas ir asmenybes.

Žaidimas buvo smagus ir ypač džiaugėsi A. Ramanausko-Vanago gimnazistai laimėję pirmą ir trečiąją vietas, Putinų gimnazistai buvo antri. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Renginio organizatoriai pakvietė Šv. Benedikto gimnazijos mokinius kitą sezoną papildyti MEPA ambasadorių Alytuje gretas. Kuo mūsų daugiai – tuo smagiau!

Virginija Svinkūnienė

Alytaus Jotvingių gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė


Spausdinti  
Image