MEPA

Europa – klimatui neutralus žemynas. Misija įmanoma?

Alytaus Jotvingių gimnazijos Mėlynosios mokyklos komanda dalyvavo pamokoje su Europos informacijos centro darbuotoja Evelina Norkaitiene ,,Europa - klimatui neutralus žemynas. Misija įmanoma?".

Aplinkosauginėmis temomis pastaruoju metu diskutuojama daug ir dažnai. Europos Žaliasis kursas ir siekis tapti pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu taip pat yra vienas iš svarbiausių Europos Komisijos prioritetų. Klimato kaita ir aplinkos būklės blogėjimas kelia egzistencinę grėsmę Europai ir pasauliui. Kad Europa įveiktų šiuos iššūkius, jai reikia naujos augimo strategijos, pagal kurią Sąjunga taptų modernia, efektyviai išteklius naudojančia ir konkurencinga ekonomika. Europos žaliasis kursas yra veiksmų gairės, kaip užtikrinti ES ekonomikos tvarumą. ES siekia būti žalia, žmogiška ir skaitmeninė. Pamokos pabaigoje mokiniai pasivaržė SLIDO žaidime.

Mėlynosios mokyklos komandos informacija.


Spausdinti  
Image