MEPA

Prasidėjo naujas MEPA sezonas

Naujas MEPA sezonas prasidėjo nuo padėkų aktyviausiems praeitame sezone.

Alytaus Jotvingių  gimnazija jau trečius metus įsitraukusi į MEPA programos, kurios tikslas – ugdyti jaunuosius europiečius, pristatyti Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims ir skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais, veiklas. Mokiniai dalyvavo susitikimuose su EP biuro darbuotojais, EP nariais, nuotolinėje Euroscoloje, Europos dienos protmūšyje ir, be abejo, MEPA pamokose.

Šiandien vyresniosios ambasadorės, direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Romanovienė ir mokytoja V. Svinkūnienė, padėkojo aktyviausiems jauniesiems ambasadoriams ir įteikė MEPA diplomus ir Euroscolos sertifikatus. Renginyje dalyvavęs gimnazijos direktorius D. Vasiliauskas sveikindamas mokinius ragino būti aktyviais, toliau domėtis ES tema ir per tai atrasti save.

2021-2022 mokslo metais MEPA veikla bus tęsiama. Kviečiame visus norinčius prisidėti !


Spausdinti  
Image