MEPA

Europos egzaminas

Jau vienuoliktus metus iš eilės š.m. gegužės 8 d. vyko Europos egzaminas, skirtas Europos dienai paminėti. Egzamino metu dalyviai galėjo pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungos istoriją, kalbas, institucijas, kultūrą ir t.t.

Šiais metais išskirtinis dėmesys buvo skirtas Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams. Geriausiai egzaminą laikyti sekėsi Ignei Labulytei (IVa kl.), Aistei Truncaitei (IIf kl.) ir Ramintai Ramanauskaitei (IVa kl.). Jauniausių gimnazistų tarpe geriausiai pasirodė Neda Ašmenskaitė (Ia kl.), Meida Raškevičiūtė (Ic kl.) ir Gabija Zinevičiūtė (Ia kl.).
Gegužės 19 d. vyks antrasis Europos egzamino etapas internetu. Į jį pateko po vieną geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos.

Virginija Svinkūnienė

Europos dienaEuropos kava


Spausdinti  
Image