MEPA

Europos diena – kavos akcija


#EuroposDienosKava
Šių metų mūsų Europos diena vadinasi "Europos dienos solidarumo kava". Kadangi gyvų renginių rengti negalima, šventė perkelta į virtualią erdvę ir gegužės 9 d. kviečiame visus Alytaus Jotvingių genties narius išgerti puodelį kavos (ar arbatos😊) prieš tai pasidalinus kavos nuotrauka Facebook ar Instagram tinkluose.


Ką reikės padaryti?
Šeštadienį, gegužės 9 dieną, pasidarykite savo mėgstamiausios kavos puodelį, papuoškite ją (arba puodelį) Europos dienos simbolika ir nufotografuokite. Nuotrauką įkelkite į Facebook ar Instagram su grotažyme #EuroposDienosKava (!). O prie jos parašykite, kodėl jums svarbi Europa, ir su kuo norėtumėte išgerti kavos.
Taigi, kviečiame prisijungti prie akcijos, ruošti kavą, fotografuoti ir kviesti draugus, kolegas ir kaimynus dalyvauti.

MEPA ambasadoriai😊

Europos kava


Spausdinti  
Image