MEPA

Pilietiškumo pamokos su Europos jaunimo komandos nare

Jotvingių gimnazijoje pilietiškumo pamokas vedė Jaunimo Europos komandos narė Miglė Venckutė. Jaunimo Europos komanda yra 15–22 metų amžiaus informacijos skleidėjų, pristatančių ES temas savo bendraamžiams, tinklas Lietuvoje.

Šios komandos tikslas – padėti kitiems jauniems žmonėms suprasti, kaip veikia Europos Sąjunga ir kokią įtaką ji turi kiekvienam iš mūsų. Jaunimo Europos komanda ne tik domisi ES veikla, bet ir perteikia savo žinias kitiems. Miglė vedė pamokas apie duomenų apsaugą. Buvo pristatytas bendrasis duomenų apsaugos reglamentas.

Šių laikų svarbiausi resursai – duomenys. Su kokiais pavojais susiduriama, kaip galima apsaugoti savo duomenis viešoje erdvėje – problemos, apie kurias buvo kalbama pamokoje. Taip pat vyko interaktyvi viktorina, kurios laimėtojai buvo apdovanoti prizais.

Virginija Svinkūnienė, istorijos mokytoja


Spausdinti  
Image