ERASMUS+

Projekto “Code Your Future“ veiklų vykdymo planavimas. Valencija (Ispanija)

Projekto “Code Your Future“ veiklų vykdymo planavimas. Valencija (Ispanija)
Pilna taurė gerų įspūdžių Erasmus + Strateginių partnerysčių projekte "Code your Future" spalio 17-22d. Valencijoje.
Projekto partneriai iš Ispanijos, Estijos, Turkijos ir Belgijos mokyklų pristatė savo švietimo sistemas bei savo mokyklas. Kartu aptarėme tolimesnes veiklas. Sužinojome pajelijos gaminimo paslaptis. O po pietų aplankėme L'Alcúdia įžymias vietas.

Mokykloje diskutavome apie programavimo aktualijas bei problemas. Pasivaikščiojome po mokyklą, aplankėme IT ir technologijų pamokas. Sprendėme užduotis Kahut platformoje. Po pietų nuvykome į Cullera miestelį su nuostabiu kraštovaizdžiu. Pasivaikščiojome paplūdimiu, pakilome į kalno viršūnėje esančią pilį. Pasivaikščiojome seniausiomis miestelio gatvėmis, aplankėme muziejų bei bažnyčią. Vietinis gidas pripasakojo daug įdomių istorijų. Aplankėme menų ir mokslų miestą – penkių statinių architektūros kompleksas pastatytas ant nusausintos Turijos upės dugno Valensijos mieste. Žymus ispanų moderniosios architektūros pavyzdys. Menų ir mokslo miestas. Ansamblis sudarytas iš penkių pastatų: El Palau de les Arts Reina Sofía – operos teatras, L'Hemisfèric – IMAX kinoteatras, planetariumas, lazerių teatras L'Umbracle – galerija-sodas, El Museu de les Ciències Príncipe Felipe – mokslo muziejus, L'Oceanogràfic – okeanografijos parkas po atviru dangum. Ekskursija po mokslo muziejų buvo su interaktyviomis, linksmomis užduotimis. Po pietų pasivaikščiojome po Valensijos senamiestį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Dainauskienė ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė Janina Kuchalskienė.

 Erasmus+ programos KA229 strateginių mokyklų partnerysčių projektas "Programuokime savo ateitį" finansuojamas ES lėšomis.

 
 

Spausdinti  
Image