Alytaus kraštotyros muziejus laukia gimnazistų

Alytaus kraštotyros muziejus laukia gimnazistų

Alytaus Jotvingių gimnazijoje svečiavosi Alytaus kraštotyros muziejaus Komunikacijos-edukacijos skyriaus vedėja Indrė Kronkaitienė.

Ją į susitinkimą su pirmokais (1d klasė) ir antrokais (2a klasė) pakvietė gimnazijos bibliotekos vedėja Vilija Dranginytė.

I.Kronkaitienė pristatė atnaujintą Alytaus kraštotyros muziejaus edukacinę programą, unikalių erdvių panaudojimo ugdymo procesui galimybes, papasakojo, kaip keičiasi mūsų gimtojo miesto muziejai ir parodų juose pristatymas. Viešnia ne tik pakvietė į artimiausiu metu organizuojamus renginius, bet ir padovanojo bibliotekai knygelę apie poetą Anzelmą Matutį. Pasinaudoję Kultūros pasu, mokiniai galės lankytis pačiose įvairiausiose vyresniųjų klasių gimnazistams skirtose edukacijose.

Atidžiausi gimnazistai, atsakę į I.Kronkaitienės klausimus, gavo malonių dovanėlių.

Informuoja jaunieji Jotvingių gimnazijos žurnalistai


Spausdinti  
Image