Kodėl baltosios meškos neėda pingvinų?

Kodėl baltosios meškos neėda pingvinų?

Į šį ir kitus intriguojančius bei susimąstyti verčiančius klausimus spalio 4 dienos rytą atsakyti pasiūlė gimnazijos viešnia,

buvusi mūsų mokyklos mokinė, garsi politikė, aktyvi visuomenininkė, įvairių aplinkosauginių idėjų ir akcijų iniciatorė Ieva Budraitė, atstovaujanti nevyriausybinę aplinkosaugos organizaciją „Žaliosios politikos institutas“. Kartu su Ieva iniciatyvas pristatyti atvyko ir „Vystomojo bendradarbiavimo platformos“ atstovė Ugnė Kumparskaitė.

Susitikimo metu mokiniai ne tik dalyvavo protmūšyje, bet ir klausė įdomaus, nerimą dėl klimato kaitos padarinių keliančio pranešimo. Įdomios ir prasmingos pamokos pabaigoje, apdovanoti daugkartinio naudojimo bambukiniais šiaudeliais iš egzotiškos šalies, mokiniai išsiskirstė labiau nei įprastai susimąstę ir galvodami apie tai, ką dar 2015 m. pasakė JAV prezidentas Barack Obama: „Esame pirma karta, jaučianti klimato kaitos poveikį, ir paskutinė, galinti ką nors pakeisti“.

Tad visus visus, neabejingus klimato krizės padariniams, kviečiame spalio 24 d. dalyvauti nacionaliniame aplinkosaugos egzamine, kur ne tik pasitikrinsite savo žinias, bet ir įgysite naujų žinių klimato kaitos, žiedinės ekonomikos, rūšiavimo, energetikos ir gyvosios gamtos temomis, o gal ir laimėsite vertingų prizų. Registruokitės patys ir pakvieskite draugus bei artimuosius jau dabar čia: https://aplinkosaugosegzaminas.lrt.lt/

Biologijos mokytoja Rasa Zubrickienė

 


Spausdinti  
Image