Parodos

Tobulų menininkų nėra, yra tik žavintys jų darbai

Tobulų menininkų nėra, yra tik žavintys jų darbai

Mūsų mokyklos, Alytaus Jotvingių gimnazijos, skaityklos lankytojus vėl džiugina nepakartojamo grožio paveikslai, nutapyti talentingosios gimnazijos mokinės, ketvirtokės Miglės Masionytės.

Tie, kas dar nesate susipažinę su šia charizmatiška mergina, kviečiame sužinoti apie jos gyvenimo kelią, ėjimą iki parodos ,,Iš metų į metus“.

Miglės, kaip menininkės kelias turi du etapus: ji nuo mažens piešė, tai laikydama tik pomėgiu, o sulaukusi aštuntos klasės, ėmė dėti daugiau pastangų, kadangi piešdama portretą, kuris jai iš dalies pavyko, pajautė kūrybinį potencialą, taip priversdamas save tobulėti piešimo pasaulyje.

Lygindama praeitį su dabartimi, Miglė niekada nesigėdina savo ankstesnių piešinių ir mano tinkamai įvaldžiusi piešimo įgūdžius, nors ir žino, kad visada yra kur tobulėti. Kaip pati jaunoji menininkė sako: ,,Tobulų menininkų nėra“.

Talentingosios merginos pasirenkamos temos priklauso nuo technikos, kuria ji dirba, jei naudoja pieštukus arba pasteles, tai darbuosis kurdama portretus, o jei tapys – tai lies peizažus. Jai patinka piešti ir greitus žmonių portretus, nesutelkiant įdėmaus ir sukaustančio dėmesio, nes tai yra įdomu ir linksma, o drauge pradžiugina ir žmogų, kurį piešia.

Bet jei jums negana šių žinių, turime dar įdomų faktą apie Miglę, kuris galimai nustebins,– jai tik labai retai patinka pats darbo procesas ir išlieka kantri tik dėl rezultato.

Susipažinusiems su Migle dabar belieka apsilankyti jos parodoje: ,,Kviečiu susipažinti su mano progresu iš metų į metus“.

Daugiau Miglės Masionytės darbų galite pamatyti INSTAGRAM platformoje ,,artworldo“.

Jaunoji Jotvingių gimnazijos žurnalistė Rosita Lekavičiūtė

 


Spausdinti  
Image