Europos pinigų viktorina sugrįžta!

Jau septintą kartą visoje Europoje vykstantis konkursas

kviečia 13–15 metų amžiaus mokinius pasitikrinti finansinio raštingumo žinias. Šiame konkurse kasmet sudalyvauja šimtai tūkstančių jaunuolių iš visos Europos bei kitų šalių.

Per šią interaktyvią viktoriną ne tik galima, bet ir būtina naudotis išmaniaisiais telefonais. Finansų ekspertų parengtas klausimynas tiesiogiai transliuojamas internetu, o komandos (po 2 moksleivius) turėjo pateikti atsakymus per išmaniąją Kahoot! programėlę.

Asmeniniai finansai, taupymas, investavimas, biudžeto planavimas, finansų rizikos – tai tik keletas visų konkurso temų, kūrybiškai įvilktų į trumpus testo formos klausimus.

Alytaus Jotvingių komanda tiksliausiai ir greičiausiai atsakė į 15-a viktorinos klausimų, ir buvo paskelbta nacionalinio turo nugalėtoja.

1A mokinės Gurskaitė Gabrielė ir Morazaitė Martyna balandžio 19 dieną turės galimybę atstovauti savo šalį Europos finaliniame ture Briuselyje!