Vadovų darbotvarkės

Direktoriaus Donato Vasiliausko darbotvarkė  balandžio mėnesį mėnesį

Visą mėnesį. Pedagoginės veiklos stebėsena „Mokinių kompetencijų raiška ir jų ugdymo metodų taikymas pamokoje” (vasario - balandžio mėn.) po 1 pamoką. Derinimas su kuruojančiomis pavaduotojomis.

Visą mėnesį. Pravesti atviras pamokas/veiklas naudojant fenomenų metodą ir pažymėti atvirą pamoką/veiklą plano V skyriuje.

9 d.. 15 val. skaitykloje. Pedagoginis susirinkimas.

18 d. Erasmus+ projekto mokinių ir mokytojų iš Švedijos vizitas Jotvingių gimnazijoje.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Rasos Dainauskienės darbotvarkė balandžio mėnesį

2-5 d. Lietuvių kalbos tarpiniai patikrinimai.

12 d. Technologijų MBE.

17-19d. ir 24-26 d. Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursas I-ų klasių mokiniams.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Nijolės Makštutienės darbotvarkė balandžio mėnesį

9 d.. 15 val. skaitykloje. Pedagoginis susirinkimas.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Renatos Romanovienės darbotvarkė  balandžio  mėnesį

2-5 d. Lietuvių kalbos tarpiniai patikrinimai.

9 d.. 15 val. skaitykloje. Pedagoginis susirinkimas.

17 - 18 d. Japonų kalbos ir kultūros dienos gimnazijoje su VDU Azijos studijų centru:

• Japonų tradiciniai rūbai (nuotolinė pamoka).
  • Paskaita apie Japoniją (4 prefektūros).
  • Japoniška pertrauka (vardų rašymas japoniškai, tradicinio kostiumo demonstravimas, fotosesijos).
  • Japoniškas spektaklis „Budos skrybėlės” (dramos studija „Taškas”).
  • Piešinių apie Japoniją, skirtų Japonijos ambasados Facebook puslapiui paroda.