Parengiamasis vizitas Portugalijoje: laukia įdomūs mokslo metai!

Parengiamasis vizitas Portugalijoje: laukia įdomūs mokslo metai!

Buvom žvalgyboj mokinių gamtamokslinei ekspedicijai! Portugalijoj!

Balandžio 17-21 dienomis Ekspedicijos mokytojų komanda Lina Rutkauskaitė, Virginija Klusevičienė ir Eugenija Baciuškienė lankėsi pas mūsų gerais draugais tapusios Escola Secundária Henriqes Nogueira bendruomenę. Tai buvo Erasmus+ projekto parengiamasis vizitas ruošiantis mokinių Ekspedicijai į Torres Vedras regioną Portugalijoje. Susitikimo tikslas buvo sutarti dėl Ekspedicijų abiejose šalyse dalyvių skaičiaus, datų, trukmės, ugdymo strategijos, užduočių pasiūlos sandaros, dienotvarkių. Nutarta, kad iš kiekvienos šalies dalyvaus po 20 mokinių ir 4 mokytojus, kurie praleis po 2 savaites mokydamiesi, kaupdami patirtį ir pažindami šalį partnerę. Rinkomės fenomenu grįstą patirtinį ugdymą. Numatytos individualios ir grupinės užduotys ugdysiančios mokinių asmenines, socialines, komunikacines ir dalykines gamtos bei socialinių mokslų kompetencijas. Didžiausias dėmesys bus skiriamas geologijai ir paleontologijai. Partnerių vizitas numatytas antroje rugsėjo pusėje, po to, padirbėję Lietuvoje, spalio pradžioje keliausime į Portugaliją. Po to visos veiklos persikels į eTweening platformą, o projektą vainikuos tarptautinių mokinių komandų tiriamųjų darbų pristatymas. Praskleisime paslapties uždangą: dienotvarkėje numatyta dinozaurų medžioklė, pasivaikščiojimas po Atlanto vandenyno dugną, vyno gamybos subtilybės, trumpam nukeliausime į Ameriką, persikelsime laiku į Napoleono armijos žlugimo ir dar senesnius laikus. Įdomūs metai laukia!

Projektas finasuojamas ES paramos lėšomis.

Parengiamojojo vizito komanda biologijos mokytoja Lina Rutkauskaitė, geografijos mokytojos Virginija Klusevičienė ir Eugenija Baciuškienė

 


Spausdinti  
Image