Naujienos

Pilietiškumo pamoka ,,Kurti ir ginti valstybę“

Pilietiškumo pamoka ,,Kurti ir ginti valstybę“

Pilietiškumo pamoka ,,Kurti ir ginti valstybę“

Alytaus Jotvingių gimnazijoje lankėsi LR Seimo vicepirmininkas  Paulius Saudargas.  Gimnazistams jis  pravedė pilietiškumo pamoką „Kurti ir ginti valstybę“, kurioje aptarė mūsų tautos kelią į laisvę ir šiuo metu dėl visos Europos laisvės kovojančių ukrainiečių didvyriškumą. Seimo narys mokiniams labai informatyviai, įtraukiai ir įdomiai pristatė karo realijas, propagandos ir komunikacijos įtaką visuomenei, pasidalijo asmeniniais apsilankymo Ukrainoje  išgyvenimais. Į Seimo nario klausimus atsakę mokiniai buvo apdovanoti, jie gavo P. Saudargo ir G. Krukauskaitės knygas „Kalinio riba“.

Džiugu, kad mūsų mokiniai neabejingi istorijai ir jaučia atsakomybę už savo valstybę.

Image