Naujienos

Susipažinkime su anglų kalbos mokytoja Melita

Susipažinkime su anglų kalbos mokytoja Melita

Sveiki jotvingiečiai, kviečiame artimiau susipažinti su anglų kalbos mokytoja Melita Buckiene.

1. Mokytoja Melita, papasakokite apie save, kokia jūs mokykloje ir namuose?

Tiek mokykloje, tiek namuose vadovaujuosi šiomis vertybėmis: pagarba, atsakomybė, bendravimas, bendradarbiavimas. Manau, kad šių dalykų harmonija yra labai svarbi – visi jie yra lygiaverčiai ir neatsiejami vienas nuo kito. Jeigu norime, kad santykiai su žmonėmis būtų pagarbūs ir šilti, anksčiau išvardintos vertybės turėtų būti abipusės visur – tiek mokykloje, tiek namuose.

2. Ar draugiškai jus priėmė Jotvingių gimnazijos mokytojų kolektyvas?

Kolektyvas priėmė labai draugiškai. Gaunu daug reikiamų patarimų tiek iš administracijos, tiek iš kolegių bei kitų darbuotojų. Jaučiu didelį palaikymą ir empatiją. Ačiū jiems!

3. Kokia nuomonė apie mūsų gimnazijos mokinius?

Dirbu dar labai trumpą laiką, bet jau kiek teko pažinti mokinius, jie paliko labai gerą įspūdį. Visi jie yra asmenybės, turi savo požiūrį į mokymąsi, gyvenimą... Dauguma jų yra motyvuoti, žingeidūs, atsakingi ir pareigingi, išsikėlę tikslus ir jų siekiantys. Draugiški, komunikabilūs, turintys humoro jausmą.

4. Kokius turite pomėgius, kuriais išsiskiriate iš kitų?

Negalėčiau pasakyti, kad mano pomėgiai kažkuo labai išsiskiria iš kitų žmonių pomėgių. Mėgstu skaityti knygas, žiūrėti įvairios tematikos dokumentiką, keliauti... Domiuosi flora, fauna… Laisvalaikiu ypatingą dėmesį skiriu šunų veislės – vokiečių dogai (Great Dane) – priežiūrai, auginimui, dresūrai. Šie augintiniai garsėja savo dydžiu ir inteligencija, įprastai vadinami „geraširdžiais milžinais“, retai auginami Lietuvoje, tačiau labai paplitę Pietų Amerikoje.

Karina Ivaškevičiūtė, jaunoji Jotvingių gimnazijos žurnalistė

Image