Naujienos

Europos sveikos mitybos dienos minėjimas Jotvingių gimnazijoje

Europos sveikos mitybos dienos minėjimas Jotvingių gimnazijoje

Jau tapo tradicija Jotvingių gimnazijoje lapkričio 8-ają minėti Europos sveikos mitybos dieną. 

Šiais metais visus gimnazijos bendruomenės narius į pirmo aukšto fojė kvietė Vaiko gerovės komisijos narių organizuotas „Obuolių paradas“. 

Renginio metu buvo atkreipiamas dėmesys į maisto pasirinkimo piramidę,  pabrėžiant, kad žmonėms, besirūpinantiems sveikata, kasdien reikėtų valgyti vaisius, daržoves, produktus, pagamintus iš grūdų, gerti pakankamai vandens.  

Gimnazistai, kurdami kompozicijas iš obuolių, pasirinko įvairaus dydžio obuolius. Visų klasių darbai sukurti labai išradingai, todėl išrinkti nugalėtojus buvo sudėtinga.  

Visi dalyviai ilgiausiai apžiūrinėjo I A klasės pyragėlius su obuoliais, nes nuostabus kvapas tiesiog kvietė juos suvalgyti. Ši klasė buvo apdovanota „Skaniausios obuolių kompozicijos“ nominacija.

Didžiausių obuolių pintinę pririnko III A klasė, kuri ir pelnė „Didžiausio obuolio“ nugalėtojo vardą. 

„Mažiausio obuolio“ nominacija atiteko II E klasei, nustebinusiai visus mažučių obuolių puokšte. „Obuolio ir kirmėlės draugystės“ nominaciją įteikėme I B, II C, II D, II F ir IV A klasėms. „Obuolių skulptūros“ nominacija buvo apdovanotos II B, II G, III B ir III E klasės.  „Didžiausios ir įspūdingiausios“ nominacijos savininkai I E, II A, III A ir III D klasės. 

Gimnazistai smalsiai ieškojo kas paslėpta maišelyje, sprendė užduotis, atsakinėjo į anglų kalba pateiktus klausimus apie maistą.  

Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais, Jotvingių gimnazijos ir Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis. 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje 

Laimutė Marcalienė

 

Image