Naujienos

Interviu su naująja Jotvingių gimnazijos anglų kalbos mokytoja Odeta Šereliene

Interviu su naująja Jotvingių gimnazijos anglų kalbos mokytoja Odeta Šereliene

Į Alytaus Jotvingių gimnaziją šiemet atėjo keletas naujų mokytojų. Mes jaunosios žurnalistės, turėjome galimybę pakalbinti vieną iš jų. Pristatome anglų kalbos mokytoją Odetą Šerelienę.

Paprašėme mokytoją Odetą pristatyti save kaip asmenį, papasakoti apie laisvalaikį ir pomėgius. Ji neslėpdama atsakė:

 – Labai sunku pristatyti save kaip asmenį, turbūt pati sunkiausia užduotis. Paprastai kiti žmonės geriau mato, koks esi žmogus. Jeigu trumpai, turbūt esu pedagogė iš pašaukimo, nes neįsivaizduoju savęs be bendravimo su mokiniais, esu linkusi visada rasti bendrą kalbą bendraudama su humoru pasitelkusi, nuoširdumą ir atvirumą. Aš pati mėgstu keliauti, skaityti knygas, tik, deja, tam vis sunkiau atrasti laiko.

 Mums buvo įdomu sužinoti, kaip jai sekėsi pirmomis dienomis mūsų gimnazijoje, o  gal mokytojai Odetai buvo sunku prisitaikyti prie jotvingių genties?

Pasirodo, mokytoja Odeta neturėjo didelių sunkumų prisitaikydama, ji su šypsena pasakė:

–  Pirmomis dienomis man sekėsi, sakyčiau, labai neblogai, draugiškos kolegės priėmė į savo kavos būrelį, padėjo susigaudyti gimnazijos tvarkose ir pastate. Administracijos pasitikėjimas ir draugiškas priėmimas nuteikė pozityviam darbui. Man patiko mandagūs, kultūringi ir drausmingi mokiniai. Kuo toliau, tuo puikiau man sekasi.

 Tikrai buvo smagu girdėti, jog nauja aplinka jos neišgąsdino, todėl rūpėjo išsiaiškinti, kodėl ji pasirinko Jotvingių gimnaziją?

– Esu gavusi nemažai darbo pasiūlymų ir kitose mokyklose, bet Jotvingių gimnazija visada buvo prioritetas. Kodėl? Visų pirma, dėl demokratiško, nuoširdaus, draugiško mikroklimato, pasitikėjimo mokytojais. Antra, čia daug motyvuotų mokinių, siekiančių savo tikslų ir vertinančių mokslo reikšmę.

                       Mokytoja Odeta tikrai susidariusi gerą įspūdį apie Jotvingių gimnaziją, mokinius, mokytojus ir kitus darbuotojus. Tikimės, jog čia dirbdama įgis naujos patirties ir naujų įgūdžių bei nesusidurs su jokiais neįveikiamais sunkumais.

O ko gi ji linki mokiniams ir visai jotvingių bendruomenei?

– Palinkėčiau eiti tik pirmyn, išlikti paprasta, draugiška, demokratiška ir pilna idėjų ir iššūkių bendruomene, o mokiniams – turėti tikslą ir jo siekti, turėti svajonių ir lėkti paskui jas. Dar palinkėčiau gerbti mokytojus ir būti gerbiamiems“. Štai tokia draugiška, motyvuota ir nuostabi – viena iš mūsų naujųjų mokytojų.

 Ačiū mokytoja, kad prisidėjote prie Jotvingių gimnazijos bendruomenės istorijos kūrimo.

 

Image