Naujienos

Jotvingiečiai - Alytaus miesto mokyklų mokinių jaunųjų istorikų konkursų 2023 m. prizininkai

Jotvingiečiai - Alytaus miesto mokyklų mokinių jaunųjų istorikų konkursų 2023 m. prizininkai

Gegužės mėn. 3 d. Alytaus Šaltinių progimnazijoje vyko Alytaus miesto 10 kl. mokinių Jaunųjų istorikų konkursas 2023.

Sveikiname Alytaus Jotvingių gimnazijos IIf kl. mokinę Kamilę Dvareckaitę, užėmusią II vietą ir IId kl. mokinį Justą Pikūną, užėmusį III vietą. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė. Sveikiname IIa kl. mokinę Justiną Siaurukaitę, užėmusią III vietą. Ją konkursui paruošė istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė.

Gegužės mėn. 3 d. Alytaus Dzūkijos mokykloje vyko Alytaus miesto 9 kl. mokinių Jaunųjų istorikų konkursas 2023. Sveikiname Alytaus Jotvingių gimnazijos Id kl. mokinę Pauliną Tamulaitytę, užėmusią II vietą. Mokinę konkursui paruošė istorijos mokytojas metodininkas Vytautas Skendelis. Sveikiname Ia kl. mokinį Nojų Dainauską, užėmusį II vietą. Mokinį konkursui paruošė istorijos mokytoja metodininkė Virginija Svinkūnienė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės jaunųjų istorikų rezultatais. Dėkojame mokytojams.

Istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė

Image