Muzika suvirpino širdies stygas

Alytaus Jotvingių gimnazijos pirmokai ir 2a mokiniai lankėsi Alytaus jaunimo simfoninio orkestro ,,Svajonė" koncerte Alytaus miesto teatre.

Koncertas įspūdingas, klausėme ir klasikinės, ir populiariosios muzikos, žavėjo dirigentas Vytautas Kiminius, o atlikėjos Julija Grigaliūtė ir Eglė Malinauskienė sulaukė nuoširdžių gimnazistų plojimų.

Paklausėme pirmokų ir antrokų, kas jiems patiko. ,,Koncerte buvo įdomu stebėti, kaip vieningai, sinchroniškai ,,veikia“ visas orkestras, kaip atliekami kūriniai, kurie tikrai nėra nuobodūs. Didelį įspūdį paliko miesto himnas.“ ,,Man koncerte patiko dainininkės ir Vakarė, labai graži muzika skambėjo, stebėjausi atlikėjų bendradarbiavimu“. ,,Nesuprantu, kaip galima tokią minią muzikantų suvaldyti?“ ,,Koncertas labai patiko, buvo malonu klausytis. Nors muzikantai dar tik Muzikos mokyklos mokiniai, bet jie yra puikūs, jų profesionalumas maloniai nustebino, patiko ir solistės. Visi netikėtai buvome sužavėti puikios nuotaikos, o muzika suvirpino širdies stygas“.

Gustė Mikalonytė, jaunoji Jotvingių gimnazijos žurnalistė