,,Protingiausia“ Kalėdų eglė užaugo Jotvingių gimnazijoje

Jotvingių gimnazija užaugino pačią ,,protingiausią“ Alytuje Kalėdų eglę.

Kelių šimtų knygų išmintis susijungė pirmojo aukšto fojė ir įkūnijo neįprastą sumanymą. Idėjos autorius gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas, o knygų eglę ,,augino“ technologijų mokytojai Laimutė Krisiulevičienė ir Jūratė Puidokienė bei Matas Šarkus, pasirūpinęs, kad eglutė tvirtai ,,šaknimis įsikabintų“ į grindis.

Jaunieji žurnalistai paklausė gimnazistų ir mokytojų, ką jie mano apie netradicinį Kalėdų medį. ,,Kiekvieną rytą ateidama į darbą ir pamačiusi švytinčią eglutę, nusišypsau, tai geros nuotaikos užtaisas, – sako viena gimnazijos darbuotoja.

,,Kai pasakojau mamai, ji niekaip nesuprato, kaip galima sukurti eglę iš vadovėlių, tik tada, kai parodžiau nuotrauką, visą vakarą aikčiojo, kaip gražu“, – įspūdžiais pasidalijo pirmokė Gabrielė.

,,Labai geras sumanymas, mačiau, kaip grožėjosi eglute kariūnai, fotografavo ir siuntė draugams“,– pasakojo trečiokas Matas.

Ketvirtokė teigia: ,,Manau, kad tai puiki idėja, kadangi mokykloje turim daug įvairiausių knygų, kurios nėra populiarios tarp šiuolaikinių paauglių, todėl ši eglutė knygas prikėlė antram gyvenimui“.

Šventinę nuotaiką sukūrusi eglė patiko ir gimnazistų tėveliams, kurie lankėsi mokykloje atvirų durų dienų metu.

Jaunoji gimnazijos žurnalistė Gintarė Sartanavičiūtė