Parodos

„Šventinių atvirukų“ paroda skaitykloje

„Šventinių atvirukų“ paroda skaitykloje

Jotvingių gimnazijos skaitykloje eksponuojama bibliotekininkės Vilijos Dranginytės seniai suplanuota ir kalėdiniu metu įgyvendinta paroda „Šventiniai atvirukai".

Parodą pavyko suorganizuoti iš mokytojų išsaugotų atvirukų kolekcijų. Seniausias egzempliorius yra 1985 metų, likusieji – 1985-2010 m. Didžiausią atvirukų dalį išsaugojo ir į parodą atnešė anglų kalbos mokytoja Lina Petraškienė.

Ib ir Ig klasės mokinai per lietuvių kalbos pamoką, atlikdami kūrybinę užduotį, aplankė ,,Šventinių atvirukų“ parodą, vieniems patiko spalvingos ir džiaugsmingos iliustracijos, vaikiški piešiniai, kiti stebėjosi ranka rašytų sveikinimų nuoširdumu.

Kviečiame pasigrožėti šia nuostabiai šventiška paroda!

 

Jaunoji žurnalistė Auksė Balionytė


Spausdinti  
Image