Parodos

Menas sujungia žmones

Menas sujungia žmones
Visi laisvalaikiui praleisti turime vienokią ar kitokią pamėgtą veiklą.
Ne išimtis ir pomėgis kurti. Štai savitomis meno formomis III a klasės mokinė Indrė Rimšaitė įamžina gamtos pasaulį ir jame tvyrančią gyvybę. Ji atskleidžia savo talentą piešdama peizažus, gyvūnus, todėl turiningi, spalvingi darbai patraukia kiekvieno akį. ,,Kai kuriuos dalykus paprasčiau papasakoti darbais negu žodžiais, negana to, menas sujungia žmones,“ – sako Indrė Rimšaitė.
Gimnazijoje galime pamatyti jos kūrybinių darbų parodą, atliktą tapybos technika, įdomu, kad be tapymo, mokinė taip pat ir lipdo, kuria animaciją, įvairių veikėjų dizainus.
Kviečiame gyvai pasigrožėti Indrės darbais mūsų gimnazijos skaitykloje iki lapkričio 18 dienos.
Gustė Mikalonytė, jaunoji žurnalistė.
 

Spausdinti  
Image