Parodos

Mokinių darbų paroda ,,Projektuok ir statyk”

Mokinių darbų paroda ,,Projektuok ir statyk”

Jotvingių gimnazijos skaitykloje vyksta technologijų mokytojo eksperto Artūro Puidoko organizuota mokinių darbų paroda ,,Projektuok ir statyk”.

Parodoje eksponuojami 2021-22 mokslo metais sukurti ir dabartinių antrokų pagaminti darbai. Technologijų pamokų metu, susiskirstę mažomis grupelėmis, tuometiniai pirmokai pradėjo kūrybinį procesą. Užduotis – sukurti savo svajonių namą. Žinoma, pirmasis žingsnis buvo brėžinys, o vėliau, jau nubraižę namo projektą, galėjo imtis ir kūrybinio darbo. Gimnazistai laisvai rinkosi medžiagas, iš kurių statė jau suprojektuotą savo svajonių namą.

Kviečiame pasigrožėti šiais nuostabiais ir originaliais antrokų darbais!

Informuoja jaunoji žurnalistė Gintarė Sartanavičiūtė


Spausdinti  
Image